1

آغاز فروش ویژه اسکوتر های برقی در دو اسپورت

چند سالیست که دستگاه اسکوتر برقی وارد عرصه جهانی شده که با توجه به سالم بودن و کاربرد آسانی که دارد مورد توجه عموم افراد واقع شده است. از کاربردهای اصلی این دستگاه میتوان به جنبه ورزشی تفریحی آن اشاره کرد که مورد توجه نوجوانان وجوانان قرار گرفته است.
اسکوتر برقی دستگاهی ست بدون فرمان که توسط یک محور متصل به دوچرخ حرکت میکند. این دستگاه شباهت بسیار زیادی به اسکیت دارد و به همین دلیل استفاده از آن کار مشکلی برای افراد علاقه مند نیست.
با گذاشتن یکی از پاها به روی دستگاه و حفظ تعادل میتوان پای دیگر را هم روی آن گذاشت و با فشاری که روی پدال ها وارد میکنیم میتوان هم تعادل خود و دستگاه را حفظ کرد و هم جهت چرخش دستگاه را عوض کرد. اسکوتر برقی انرژی حرکتی خود را توسط باتری که داخل آن قرار داده شده است بدست می آورد . طول مدت زمان کار باتری 30 تا 90 دقیقه است که این مدت زمان با مدل دستگاه انتخابی کاربر متفاوت است.
دو اسپرت به عنوان نماینده مجاز AIRWHEEL ، FWHEEL و NINEBOT هم اکنون جشنواره فروش فوق العاده اسکوتر برقی با بیش از 50% تخفیف گذاشته است. برای اطلاعات بیشتر و خرید از دو اسپرت میتوانید به یکی از شعب دو اسپرت در تهران مراجعه فرمایید.

1

حراج زمستانی دواسپورت

حراج محصولات ورزشی دواسپورت

زمستانی سرد با خرید های گرم و دلچسب با دو اسپورت !
به رسم هر ساله ، با جشنواره فروش فوق العاده برند ها با بیش از 50% تخفیف با شما هستیم . هم اکنون میتوانید با تخفیف بی نظیر بر روی تمامی محصولات از تمامی برندها ( پوما ، کلمبیا ، آندر آرمور ، کانورس ، تیمبرلند و….) از وبسایت و شعبات دو اسپورت خرید نمایید .
اگر به دنبال فرصتی مناسب برای خرید محصولات برند با قیمت فوق العاده هستید هم اکنون میتوانید از فرصت حراج زمستانی دو اسپورت استفاده کرده و برای خود و اعضای خانوادتان خریدی آسان و دلچسب را تجربه کنید. لازم به ذکر است که مدت زمان حراج محدود میباشد

. پس برای تهیه محصول مورد نظر با سایز دلخواه هرچه زودتر برای خرید اقدام نمایید .برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماس ۰۹۱۲۸۲۳۸۲۶۰و ایمیل info@dusport.ir با ما در ارتباط باشید.( صفحه اینستگرام دو اسپورت با آی دی dusport.ir@ تنها مرجع رسمی اطلاع رسانی برای اخبار حراج بزرگ دو اسپورت میباشد.)

1

با تنفس صحیح و کامل ، این پنج بهبود را در زندگی خود تجربه کنید.

 

تنفس شاید یکی از نکاتی باشد که کمتر به آن توجه میکنیم ، مگر زمانی که در انجام صحیح آن سختی یا درد بکشیم. پس از دویدن زیاد ، بدن انسان نیاز به اکسیژن پیدا میکند تا ما را برای دویدن بیشتر آماده کند. همچنین در هنگام استرس ما در تنفس احساس خوبی نداشته و تنفس های ما به سختی و نا منظم خواهد بود. اینکه بیشتر تمرکز ما بر روی سایر جوانب سلامتی است (رژیم غذایی سالم ، نرمش و …) موجب میشود ما از تنفس صحیح غافل مانده و آسیب های جبران ناپذیری را بر بدن خود تحمیل کنیم.
تمرین نفس عمیق میتواند بهترین عادت روزانه برای بهبود کیفیت زندگی شما باشد. در هر مکانی – چه زمانی که مشغول کار هستید و چه قبل ازخواب – حتما تنفس صحیح و عمیق را تمرین نمایید. در زیر ما چند نمونه از بهبود های زندگی در اثر تنفس صحیح را برایتان ذکر کرده ایم :

1- کاهش اضطراب و استرس : وقتی که شما زیر فشار شدید کار هستید ، سیستم عصبی بدن شما به درستی فعالیت نمیکند.در این حالت شما تنفستان دچار مشکل شده و شما احساس تنگی نفس خواهید کرد. عصب واگ همانند ترمزی عمل میکند که در این شرایط شما را به آرامش دعوت میکند. با تمرین تنفس عمیق و طولانی – پر شدن کامل شکم و درگیر شدن دیافراگم-شما میتوانید عصب واگ خود را فعال کرده و به آرامش برسید.

2- بهبود حالت روحی و انرژی شما : احساس کسلی و بد خلقی میکنید؟ یکی از راه ها که به سرعت انرژی شما را افزایش داده و خلق و خوی شما را بهبود میبخشد تمرکز بر روی تنفس شما است.در آزمایشی در سال 2010 نتایج نشان داد که الگوی تنفسی شرکت کنندگان در حالت های هیجانی به طوی قابل توجهی با یکدیگر متفاوت است. به تمامی شرکت کنندگان نحوه انجام تنفس عمیق آموزش داده شده بود. با صرف چند دقیقه در روز برای تنفس عمیق ، بدن شما اکسیژن بیشتری را دریافت کرده و از نظر روحی تعادل بهتری داشته و احساس شادابی خواهید کرد.

3- کم کردن درد بدن : تنفس صحیح میتواند دردر بدن را کاهش دهد. برای مثال درد های مفصلی یا گرفتگی بدن. سعی کنید کلمات “داخل” و “خارج” را در هر عمل دم و بازدم تکرار کنید تا تمرکز شما در حین تنفس افزایش یابد. هر تنفس در بدن ما ایندورفین آزاد میکند که در اصل یک نوع ضد درد طبیعی است.

4- گسترش حجم ریه و افزایش استقامت : با تمرین عادی بر روی در و بازدم خود ، شما در اصل آماده این میوشید که تمریناتی سخت تر و طولانی تری را انجام دهید . با گذشت زمان ، این تمرین میتواندشما را قادر به بهره برداری از پتانسیل کامل بدن از سیستم ریوی کند و عمل توزیع و مصرف اکسیژن را بهبود دهد.

5- آرامش ذهنی : هرگز آرامشی که از تنفس عمیق کسب میکنید را دست کم نگیرید. شما با انجام تنفس عمیق آرامش بیشتری داشته و دارای ذهنی آرام و خلاق خواهید بود.

1

4 نکته برای اینکه شب راحتر بخوابید.

یک دوش خوب با آب گرم میگرید یا شاید هم کتاب میخونید! در واقع شما هر کاری میکنید تا بتوانید بهتر بخوابید. ولی اینطور به نظر میرسد که هیچ کدام از این کارها تاثیری بر بهبود کیفیت خواب شما ندارد. برای هیچکس پوشیده نیست که چقدر خوب خوابیدن در طول شب بر رفع خستگی و عملکرد بهتر شما بعد از بیدار شدن تاثیر دارد.

خوب پس برای خوب خوابیدن باید چکار کرد؟ ما به شما چند توصیه میکنیم

1 – یک لیوان آب گیلاس بنوشید !

بر طبق تحقیقات دکتر Oexman ، یکی از مدیران مرکز تحقیقات Sleep to Live ، اگر شما قبل از رفتن به تخت برای خواب یک لیوان آب گیلاس بنوشید ، این نوشیدنی بر ملاتونین شما تاثیر بسزایی گذاشته و موجب خواب بهتر شما میشود.

 

2- برای وقت خواب خود ” آلارم” ست کنید !

Michael Breus ، یکی از متخصصین برجسته همواره به بیماران خود توصیه میکند که زنگ هشدار تلفن همراه شما فقط برای بیدار شدن شما نیست ، بلکه میتوانید زمان خواب خود را برای هشدار ست کنید!

3 – در هنگام خواب جوراب بپوشید .

Lauri Leadley مربی خوب بالینی توصیه میکند که برای خواب جوراب بپوشید. ” در حالی که دمای بدن پایین برای خواب مناسب است ، گرم کردن پا موجب با شدن عروق خونی و خواب راحتر میشود” در این حالت گرما به کل بدن انتقال یافته و این یعنی دستور به مغز برای خوابیدن!

4 – قرار دادن هر دو پا بر روی دیوار

قرار دادن هر دو پا به سمت عمودی بر روی دیوار یکی از روش های متداول ورزش یوگا میباشد. این حرکت موجب کاهش استرس و آرامش انسان میشود که این حالت شما را برای یک خواب راحت آماده میکند.

 

1

چگونه میتوانیم بهترین کفش را برای هر سطح انتخاب کنیم؟

چگونه میتوانیم بهترین کفش  را برای هر سطح انتخاب کنیم؟

به عنوان یک دونده ، همه ما با یک سری عادت زندگی میکنیم. معمولا برای دویدن مسیرهای مشابهی را انتخاب میکنیم ( برای مثال یک حلقه تمرینی بسیار عالی در پارک نزدیک محل زندگیمون) و هر روز این کار را تکرار میکنیم.

ادامه مطلب …