1

درباره ما

دواسپورت نماینده مجاز فروش محصولات برندهای معتبر ورزشی در ایران

برند دواسپورت با شعبات مختلف در اقصی نقاط تهران و به عنوان نماینده مجاز فروش برترین برندهای ورزشی جهان هم اکنون با وبسایت رسمی فروش آنلاین خود در خدمت شماست. خرید اینترنتی محصولات اورجینال از برندهای معتبر  خدمتی دیگر از برند دواسپورت است که هدف آن راحتی در فروش محصولات اورجینال به تمامی شهرهای ایران است.
ما نیز همانند بسیاری از مراجعه کنندگان به این وب سایت، طعم سختی فرآیند انتخاب محصولات پوشاک برای خرید را چشیده ایم و به خوبی می دانیم که در این فرآیند با وجود بسیاری از فروشگاه هایی که محصولات غیر اورجینال را ارائه می دهند سخت تر نیز می شود.
از این رو بر آن شدیم که ضمن بررسی دقیق خرید و فروش پوشاک به شکل سنتی،بررسی تجارب مشابه خارجی و درک دغدغه های خریداران پوشاک به ارائه پلتفرمی برای این امر بپردازیم.
دواسپورت پلتفرمی است که ضمن دارا بودن برندهای اوریجینال پوشاک در ایران به شما این امکان را می دهد تا قبل از مراجعه به فروشگاه های ما، تمامی محصولاتمان را به همراه قیمت ببینید،از موجودی اجناس مطمئن شوید و محصولات برندهای مختلف را با هم مقایسه نمایید.
همچنین شما می توانید با استفاده از تمامی تخفیف های برندهای ما آگاه شوید،قیمت های پس از تخفیف آن ها را مشاهده نمایید و سپس به فروشگاه مراجعه نمایید.

شما با عضویت رایگان در دواسپورت می توانید:
• برندهای اوریجینال را از برندهای غیر اوریجینال تشخیص دهید.
• محصولات برندهای اوریجینال را به همراه قیمت مشاهده نمایید.
• اگر به دنبال محصول خاصی هستید آن را جستجو نمایید.
• محصولات برندهای مختلف را از لحاظ ظاهر و قیمت با یکدیگر مقایسه نمایید.
• محصول خاصی را در لیست آرزوهای خود بگذارید.
• و در نهایت از تمامی تخفیف ها و نیو کالکشن های برندهای محبوبتان آگاه گردید.

هم اکنون میتوانید با خیال راحت از وبسایت دو اسپورت خرید کرده و تجربه ای ناب در خرید اینترنتی محصولات اصل از نمایندگی اینترنتی ما داشته باشید.