فروشگاه کانورس آلستار

کانورس یک برند معمولی نیست

کانورس یک سبک زندگیه

فروشگاه کانورس

دو اسپورت نماینده رسمی فروش کانورس در ایران

برند دواسپورت با شعبات مختلف در اقصی نقاط تهران و به عنوان نماینده مجاز فروش converse هم اکنون با وبسایت رسمی فروش آنلاین خود در خدمت شماست. خرید اینترنتی کانورس خدمتی دیگر از برند دو اسپورت است که هدف آن راحتی در فروش محصولات اورجینال برند کانورس به تمامی شهرهای ایران است. هم اکنون میتوانید با خیال راحت از وبسایت دو اسپورت خرید کرده و تجربه ای ناب در خرید اینترنتی محصولات کانورس از نمایندگی اینترنتی ما داشته باشید.

کانورس ، برای هر شخص.. برای هر فصل

شاید شما فعال عرصه موسیقی باشید ، شاید یک نقاش هستید وآثار هنریتان هرکسی را حیرت زده میکند و یا دوست دارید اسکیت هایتان را به پا کرده و در خیابان ها آزادانه اسکیت سواری کنید. از دیرباز تا به امروز ، فرقی نمیکند که کدام مدل را انتخاب کنید ، اما از لحظه ای که یکی از مدل های all-star ، جک پورسل یا CONS را بپوشید زندگی از همان لحظه آغاز میشود ! کافیست شما مدل محبوبتان را انتخاب کرده و بعد از آن کفش کانورس شما بخشی از وجود و شخصیت شما خواهد بود.

نمایندگی کانورس

درباره کانورس

در اوایل سال 1908 میلادی بود که پایه های یک شرکت معتبر تولید کننده پوشاک توسط مارکی میلز کانورس به نام برند "کانورس-CONVERSE" ریخته شد. هم اکنون برند کانورس در بیش 160 کشور جهان به فروش رسیده و یکی از محبوب ترین برند های فعال در عرضه کفش میباشد. در حال حاضر کفش های کانورس در مدل های مختلف با نام افرادی مشهور نظیرjack Purcell , john varvatos و chuck taylor تولید و عرضه میشود و در سطح جهانی از محبوبیت خاصی برخوردار است.