قوانین وبسایت

 موراد ذکر شده در پایین جهت بالا بردن آگاهی مشتری از قوانین وب سایت دو اسپرت بوده و تایید قوانین و شرایط در مرحله پایانی خرید به منزله پذیرش تمام شرایط مذکور خواهد بود.

کالاهای سفارش داده شده تا قبل از ساعت 14:00 هر روز در تهران تا پایان همان روز تحویل مشتری داده میشود و کالاهای مربوط به شهرهای دیگر در فردای همان روز تحویل پست داده میشود.

لازم به ذکر است که امکان تغییر شرایط و قوانین در طول زمان بر اساس محصولات اضافه شده و تغییر قوانین تجارت الکترونیک وجود دارد و اطلاعات مربوطه در صفحه جاری بروزرسانی خواهد شد. لذا خواهشمند است نسبت به آگاهی از جزئیات ذکر شده در طی زمان اطمینان حاصل نمایید.

ماده 1

هر کاربر با استفاده مستمر از فروشگاه اینترنتی دو اسپرت، تأیید می نماید که همواره صفحه قوانین و مقررات را مطالعه نموده و کلیه شرایط را پذیرفته است.

ماده 2

گارانتی/ضمانت کالاهای عرضه شده از سوی شرکت های طرف قرارداد دو اسپرت و در بخش مشخصات کالا قابل رؤیت است. در حال حاضر کالاهای عرضه شده توسط دو اسپرت با ضمانت اصالت کالا تحویل مشتری داده میشود.

ماده 3

دو اسپرت نماینده مجاز فروش اینترنتی محصولات برندهای پوما ، ریباک،آندرآرمر،کلمبیا،کانورس،ریپ کرل،گلوب،لوتو،تیمبرلند و آیس می باشد، لذا صرفاً متعهد به تحویل کالاهای اصلی از برندهای مذکور بوده. مسئولیت تحقیق، مقایسه، ارزیابی و انتخاب برند و یا کالا به عهده کاربر می باشد.

ماده 4

مسئولیت ثبت اطلاعات غیر واقعی و عواقب آن به عهده کاربر می باشد، لذا به منظور جلوگیری از مغایرتهای احتمالی، اطلاعات خواسته شده در هنگام ثبت عضویت و ارسال سفارش را به دقت و بطور صحیح درج نمایید.

ماده  5

هر کاربر با ثبت عضویت، ورود و یا استفاده از خدمات دو اسپرت موافقت خود را جهت برقراری ارتباط از طریق تلفن همراه و آدرس الکترونیکی ثبت شده در هنگام ثبت نام اعلام نموده و موظف است که پس از هر ثبت سفارش، مکاتبات مرتبط را مطالعه نماید

ماده 6

باتوجه به عرضه محصولات برای کلیه گروه های سنی؛ هر کاربر با هر سنی میتواند ثبت نام نموده و پروفایل کاربری داشته باشد. ضمناً دو اسپرت کنترل و محدودیتی بر روی گروه های سنی ندارد و مسئولیت کامل ثبت سفارش و رعایت موارد اخلاقی و انضباطی به عهده کاربر خواهد بود.

ماده 7

ثبت سفارش در دو اسپرت طی کلیه روزها و ساعات شبانه روز امکان پذیر است اما پردازش سفارشات طی روزهای کاری (برابر با تقویم جاری کشور) و ساعات کاری دو اسپرت (از 8 صبح الی 6 بعد از ظهر) انجام می پذیرد.

ماده 8

در شرایط خاص، بروز حوادث غیرمترقبه، اتفاقات غیرقابل پیش بینی و خارج از اراده دو اسپرت یا مغایرت انبار که تأمین کالا/کالاها امکان پذیر نباشد؛ حق متوقف نمودن ارائه خدمات و استرداد وجوه واریزی توسط کاربران برای دو اسپرت محفوظ است.

 ماده 9

دو اسپرت همواره تلاش می کند که از بهترین تکنولوژی ها و زیرساخت های قابل دسترسی در ایران جهت ارائه خدمات بهره گیرد اما تعهدی در قبال کارکرد صحیح زیرساخت های ارتباطی از جمله اختلالات ناشی از قطعی اینترنت، سرویس های بانکی، ارسال پیامک یا ایمیل و سایر زیرساخت ها ندارد.

ماده 10

سفارش ثبت شده کاربران توسط دو اسپرت پردازش شده و درصورت امکان تأمین موجودی کالا/کالاهای درخواستی که از لحاظ کیفی مورد تأیید باشند؛ جهت ارسال تحویل واحد ارسال دو اسپرت و یا شرکت حمل و نقل مربوطه می شوند. در غیر اینصورت سفارش ابطال و پس از هماهنگی با درخواست کننده با کالا/کالاهای دیگری جایگزین می گردد. درصورت عدم تمایل مشتری به تعویض کالا، وجه مربوطه مطابق با ضوابط موجود مسترد خواهد شد.

ماده 11

انصراف از سفارش تنها قبل از مرحله ارسال و با هماهنگی واحد فروش دو اسپرت امکانپذیر است. در صورت تأیید انصراف، وجه واریزی پس از کسر هزینه های اداری و مطابق با ضوابط موجود عودت داده خواهد شد.

 ماده 12

کلیه سفارشات قبل از بسته بندی توسط واحد کیفی در دو اسپرت بررسی می گردند. لازم است مشتریان محترم قبل از دریافت سفارش، کالا را بررسی نماید و در صورت مشاهده هرگونه ایراد ظاهری، عدم تطابق و یا آسیب دیدگی حین حمل و نقل؛ سفارش را تحویل نگرفته و عودت نماید.

ماده 14

تغییر سایز و تعویض کالا پس از دریافت آن، درصورت عدم استفاده از کالا مطابق با ضوابط موجود بلامانع است.

ماده 15

درخصوص سایر شرایط ؛ اطلاعات و محتوای درج شده در صفحات فروشگاه دو اسپرت ملاک عمل خواهد بود.