دواسپرت  فروش آندرآرمور

dusport-iconدو اسپورت نماینده رسمی فروش آندر آرمور در ایران

برند دواسپورت با شعبات مختلف در اقصی نقاط تهران و به عنوان نماینده مجاز فروش آندر آرمور هم اکنون با وبسایت رسمی فروش آنلاین خود در خدمت شماست. خرید اینترنتی آندر آرمور خدمتی دیگر از برند دو اسپورت است که هدف آن راحتی در فروش محصولات اورجینال برند آندر آرمور به تمامی شهرهای ایران است. هم اکنون میتوانید با خیال راحت از وبسایت دو اسپورت خرید کرده و تجربه ای ناب در خرید اینترنتی محصولات آندر آرمور از نمایندگی اینترنتی ما داشته باشید.

آندر آرمور ، تکنولوژِی در خدمت ورزشکاران

برند آندر آرمور بصورت تخصصی در زمینه تولید لباس و اکسسوری برای ورزکاران حرفه ای فعالیت میکند. طراحی محصولات آندر آرمور به نحوی ایست که در حین ورزش سنگین ، در طول تمرین یا خارج از تمرین میتواند بدن ورزکاران را خشک و خنک نگه داشته و موجب میشود که آسیبی به کیفیت عملکرد آنان نرسد. تکنولوژی استفاده شده در پیراهن مردانه و زنانه بسیار پیچیده است اما استفاده از آن بسیار آسان است :از HeatGear® زمانی استفاده کنید که گرم است ، از ColdGear® زمانی استفاده کنید که سرد است.

آندرآرمور

همه چیز از یک پلن ساده برای طراحی یک پیراهن فوق العاده آغاز شد. پیراهنی که بتواند برای ورزشکاران مناسب بوده و به خوبی عرق بدن ورزشکاران را جذب کند.پیراهنی که بتواند عملکرد شما را بهبود بخشیده و دمای بدن شما را در حالت عادی نگه دارد.

با این دیدگاه در سال 1996 برند آندر آرمور توسط کوین پلنک بازیکن سابق تیم فوتبال مریلند تاسیس شد.

فروشگاه آندرآرمر